Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
acydesign.com.tr’de ve mağazalarımızda satılan tüm ürünler ACY DESİGN garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünlerde garanti kapsamında meydana gelecek sorunlar yetkili servislerimiz tarafından giderilecektir. ACY DESİGN  garanti ile ilgili sorunlarınız da size yol gösterecek. Garanti kapsamında kalabilmesi için satın aldığınız ürünlerin sizin tarafınızdan zarara uğratılmamış olması gerekmektedir.

Ürün İade Koşulları
acydesign.com.tr’den ve mağazalarımızdan satın aldığınız ürünleri aşağıda belirtilen koşullar çerçevesinde nedenini belirterek iade edebilirsiniz.
İade işlemi, ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir.
İade edilecek ürün aksesuar vb. parçalarıyla birlikte eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir. İade edilecek ürünün “Garanti Şartları” bölümündeki
İade şartlarına tamamen uyması gerekmektedir. İade işlemi çerçevesinde oluşacak masraflar (sevkiyat vs.) müşteriye aittir. Ancak ürünün kusurlu çıkması durumunda iade masrafları ACY DESİGN tarafından karşılanır.
İade işlemi, ürünün ACY DESİGN’a ulaşmasıyla başlar. ACY DESİGN ekibi iade işlemini değerlendirip kısa bir süre içeresinde size sonuç ile ilgili bilgi verecektir.
İade koşullarına uygun yapılan iadelerle ilgili işlemin sonuçlanması ve ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza aktarılması ortalama beş (5) iş günü sürmektedir.
Not: Özel mobilya tasarımı olarak yaptırılan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

X